KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374389
nr 1337 4389
Olof Lagerfeldt, blomsterstilleben. Signerad, daterad Olof Lagerfeldt 1962. Olja på duk, 64x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:17:04
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr